В Ірпені шукають домівки для безпритульних тварин (відео)

Олександра Страдецька, журналістка:

«Це Толік. Рівно 5 місяців тому працівники Служби захисту тварин знайшли його на території заплави й привезли в цей тимчасовий притулок. А вже на цих вихідних його заберуть у нову, люблячу родину».

А загалом із початку року в Ірпені на Київщині знайшли нові домівки вже понад пів сотні безпритульних тварин. Це стало можливим завдяки благодійному проєкту «Хочу додому». Його ініціювали сайт 04597.com.ua і Товариство «Відважних» спільно зі Службою захисту та лікування тварин.

Максим Плешко, депутат Ірпінської міської ради:

«Місто Ірпінь особливе своїм гуманним ставленням до тварин. В Ірпені тварин не відстрілюють, а відловлюють, вакцинують, стерилізують і або випускають, або тримають у притулку. Але в притулку – це в притулку. Вони хочуть додому, вони хочуть у сім’ю. Вони готові дарувати любов і отримувати любов від своїх господарів».

Усі тваринки в притулку стерилізовані та здорові і з нетерпінням чекають на нових господарів.

Євгенія Мельник, начальниця Служби лікування та захисту тварин:

«Дім шукають усі, особливо молоді, тому що вони ростуть, розвиваються, у вольєрі їм тісно. Їм треба гуляти, їх якраз можна підлаштувати під себе, навчити чогось».

Проєкт «Хочу додому» саме і створений для того, щоби прилаштувати якнайбільше безпритульних тварин. Для цього на «Сайті Ірпеня – 04597.com.ua» зробили спецрозділ «Хочу додому». Тут люди можуть подивитися фото тварин, почитати їхню історію та обрати собі улюбленця. Під кожним фото додається номер телефону для зв’язку зі Службою захисту тварин.

Максим Плешко:

«Поширте інформацію про наш проєкт, позвоніть по телефону, приїдьте в Службу захисту тварин. Візьміть додому тварину, буде вам любов і великий “плюс у карму”».

Тож якщо ви в пошуках нового друга – переходьте на сайт або телефонуйте за номером (097) 302-91-51 (Служба захисту та лікування тварин, Євгенія Мельник).

                                
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!