В Ірпені тестують другу камеру фіксації порушень правил дорожнього руху (відео)

На перехресті вулиць Соборної та Грибоєдова в Ірпені встановили камеру фіксації порушень правил дорожнього руху. Це вже друга така камера в місті від технологічної компанії «Юніотех». Першу встановили минулого тижня в мікрорайоні Романівка. Обидві камери працюють у тестовому режимі.

Микола Ковальчук, керівник «Муніципальної варти» Ірпінської міської ради:
«Хочу нагадати мешканцям міста, що ці камери встановлюються в тестовому режимі. Сьогодні наше місто можна назвати експериментальним, тому що це буде одна з найперших камер, яка в тестовому режимі буде фіксувати проїзд транспортних засобів на заборонний сигнал світлофора».

Експеримент із тестуванням камер триватиме протягом двох місяців. За цей час буде проведено детальний аналіз їх роботи та складено статистику порушень. І вже за результатами тестування прийматиметься рішення про установку пристроїв у місті на постійній основі.

Микола Ковальчук:
«Якщо буде позитивний висновок, якщо депутати міської ради приймуть рішення взяти ці камери на наш баланс, тоді вже буде ставати питання про їх підключення до системи МВС і накладення вже реальних штрафів, винесення постанов».

Найближчим часом у найпроблемніших зонах міста встановлять ще кілька тестових комплексів фото- і відеофіксації від компанії «Юніотех». Додатково встановлять і кілька камер фіксації автомобільних номерних знаків. Одна з них буде теж на перехресті вулиць Соборної та Грибоєдова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!