В Ірпені урочисто відзначили День матері (відео)

У парку «Центральний» в Ірпені – особливе свято. Тут урочисто відзначають День матері. Організатори підготували яскраву розважальну програму для дітей і дорослих. Однією з центральних подій стало відкриття «Каменя бажань». Його привезли сюди для здійснення найзаповітніших мрій із Житомирщини – з геологічного заказника «Кам’яне Cело».

Віолетта Дворнікова, депутатка Ірпінської міської ради:
«Цей “Камінь бажань” є дуже символічним, адже це сила, мужність, мудрість, це довговічність».

Ще одна новина – оголошення конкурсу на створення скульптури «Сила маминих обіймів». Її планують установити в новому сквері Матерів на вулиці Новооскольській. Креативний проєкт підтримали товариство «Відважних» та інвестиційна група «Молодість».

Володимир Карплюк, СЕО ТОВ «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Надавайте свої ідеї, давайте своє бачення, як саме ця скульптура має виглядати, і ми обов’язково профінансуємо і встановимо цю скульптуру в сквері Матері».

Приємним бонусом стало вручення подарункових сертифікатів матерям-героїням. Кожна з них отримала можливість насолодитися відпочинком у спа-салоні, а потім повечеряти в ресторані.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Жінки – це наш стимул, наш двигун. Ми для них завжди стараємося, ми їх безмежно любимо. Тому за вас, мами, щоб ви були здорові, щоб стимулювали нас до більших і більших звершень».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!