В Ірпені відкриється бар морепродуктів «Mushlya»

Untitled 2

Незабаром в Ірпені на Київщині за франшизою відкриється бар морепродуктів «Mushlya». Про це в коментарі інтернет-виданню «Більше Життя» повідомив засновник мережі, відомий ресторатор Дмитро Борисов.  

«Продовжуємо розвивати smart casual бренди за франшизою: готуємо до відкриття «Білий Налив» і «Philadelphia» у Вишневому, «Mushlya» – в Житомирі та Ірпені», – сказав ресторатор.

Він відзначив, що в період карантинних обмежень, викликаних пандемією, заклади харчування, які працюють у форматі «smart casual», зарекомендували себе як найбільш надійні. «Якщо говорити про 2020 рік, як і передбачалося, найстійкішими виявилися smart casual формати: делікатесні продукти, приготування за 120–300 секунд, прозорість процесів, стабільність якості, ціна від 1 євро. Це те, чого чекає більшість людей», – підкреслив Дмитро Борисов.

Дмитро Борисов

На сьогодні демократичні seafood-бари «Mushlya» вже працюють у кількох районах Києва, а також у Харкові, Черкасах та Івано-Франківську. Вони належать до мережі «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова», яка об’єднує понад три десятки різних за концепцією закладів.

Нагадаємо, навесні цього року в Ірпені має відкритися поліклініка «Добробут» зі станцією швидкої допомоги. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!