В Ірпені вирішили проблему з теплопостачанням двох будинків у мікрорайоні Стоянка

Photoeditorsdk Export (1)

Унаслідок перемовин Ірпінського міського голови Олександра Маркушина з управлінською компанією, якій належить котельня в мікрорайоні Стоянка, було вирішено проблемне питання щодо теплопостачання двох будинків на вул. Кошового. Компанія погодилася передати котельню комунальному підприємству «Теплоенергопостач».

«Попри воєнний стан і постійну активну роботу над відбудовою Ірпеня, щодня працюємо і над вирішенням безлічі побутових питань, що турбують мешканців громади. Сьогодні до мене на прийом разом із депутатом свого округу Антоном Головенком прийшли мешканці будинків на вул. Кошового, 13-Б/1 та 13-Б/3, що у мікрорайоні Стоянка. Люди уже давно мають проблеми, які «успадкували» від забудовника. А крім того, довгий час незадоволені роботою управлінської компанії, яка обслуговувала їхні будинки. Зрештою, вони вирішили взяти господарювання в своїх оселях у свої руки та створили ОСББ. І от сьогодні ми спільно залагодили їхнє проблемне питання щодо теплопостачання. Завдяки перемовинам із управлінською компанією, котельню, що була у неї на балансі і обігрівала ці два будинки, вирішено передати на баланс КП «Теплоенергопостач», як того хотіли мешканці», – розповів мер на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що фахівці «Теплоенергопостачу» вже почали перевірку котельні та її підготовку до початку опалювального сезону.

«Здавалося б, все просто і легко. Але насправді за вирішенням таких ситуацій стоїть довга важка робота самих мешканців, місцевих депутатів, комунальних служб та влади міста. Головне – слухати одне одного, чути і розуміти», – підкреслив Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!