В Ірпені з’явився «пункт незламності» (відео)

Кава із солодощами, дивани з ковдрами, світло та інтернет. Це цілодобовий пункт обігріву в Ірпені – великий просторий намет, де одночасно можуть зігрітися та попрацювати понад 20 людей. Його облаштували працівники ДСНС. Відтепер ані вимкнення світла, ані морози не зламають переможний дух ірпінців.

Іван Мариць, заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області:
«Пункт незламності нашого духу, нашої України, в який можуть завітати будь-які громадяни. Люди можуть спокійно зайти, зігрітися і скористатися перевагами цього мобільного пункту обігріву. Також можна зарядити свої гаджети, щоб бути завжди на зв’язку зі своїми рідними та близькими».

Переваги пункту обігріву вже відчули студентки Державного податкового університету Лія та Ліза.

Лія Куцевол, студентка:
«На даний час в Ірпені є постійні відключення світла. Тут дуже затишно та дуже тепло, можуть напоїти чаєм і пригостити печивом».

Ліза Володько, студентка:
«Ми, наприклад, зараз прийшли і можемо виконати свої домашні завдання, які не можемо зробити через відключення світла. Тут набагато краще, ніж я очікувала».

Окремий куточок тут облаштували для дітей. Розвиваючі ігри та цікаві книги чекають маленьких допитливих патріотів. Працівник ДСНС Іван Мариць каже – так дітлахи зможуть проводити час із користю.

Іван Мариць:
«Щоб їм було цікаво, і головне, щоб діти в ігровій формі (тут є загадки, розмальовки, буде й інша тематична продукція) змогли почерпнути певну інформацію з безпеки життєдіяльності і щодо поводження в різних екстремальних, надзвичайних ситуаціях».

Поки що це перший «пункт незламності». За потреби їх облаштовуватимуть у різних районах Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!