В Ірпені завершують капремонт найбільшого шкільного спортзалу (відео)

Як тільки-но послабився карантин, учні Ірпінської школи №12 разом зі своїм фізруком вийшли на спортмайданчик. Невеличка розминка — і на відпрацювання верхніх прийомів та передачі м’яча. Діти кажуть — із нетерпінням чекають, коли зможуть зіграти в оновленому спортзалі. При нагоді забігають подивитися, що там діється.

Школяр:
«Нам добре запам’яталося, що взимку тут було холодно, влітку було спектно і завжди було тьмяно».

Надія Дроган, журналістка:
«Грандіозна реконструкція цієї спортзали розпочалася ще в травні. Майстри кажуть, що це один із найскладніших їхніх об’єктів. Адже за розміром його можна порівняти з чотириповерховим будинком на два під’їзди. І це найбільший шкільний спортзал в Ірпені».

Ще вчора за пилюкою тут ледве можна було щось розгледіти. Все, що навколо, свідчило про масштабні ремонтні роботи.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«У цьому залі завжди було дві проблеми: проблема з опаленням, і друге — це освітлення. Зараз встановлюємо повністю нові плафони».

Тепер приміщення освітлюватимуть 35 нових потужних прожекторів. А вентиляційно-витяжна система дозволятиме регулювати температуру повітря і зимою, і влітку. Вже змонтували й систему радіаторного опалення. Повністю оновили електропроводку. Зараз активними темпами фарбують стіни.

Олександр Маркушин:
«Ці технологічні процеси треба поєднувати. Вентиляцію включайте — швидше буде сохнути. Роботи дуже ще багато, я бачу, а часу мало: завдання — до першого вересня відкрити спортзалу».

Після малярних робіт одразу візьмуться за завершальний етап реконструкції — облаштування підлоги. На неї покладуть спеціальне спортивне покриття.

Віолетта Кременчук, депутатка Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя»:
«Буде підлога, яка повністю відповідатиме всім європейським стандартам, для проведення матчів із мініфутболу всіх рівнів. На сьогоднішній день це єдина зала в нашому місті, яка готова буде приймати такі заходи».

Майстри запевняють, що з усіма роботами, які залишилось виконати, до першого вересня впораються.

Школярка:
«Мені здається, тут буде дуже круто. Я вже хочу прийти сюди позайматись».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!