В Ірпені звели перший поверх нового корпусу школи №1 (відео)

photoeditorsdk-export (20)

На будівництві нового корпусу Ірпінської школи №1 відбувається перекриття першого поверху. Про це розповів перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Триває будівництво одного з найважливіших інфраструктурних об’єктів в Ірпені на сьогодні – нового корпусу школи №1. Роботи не припиняються ні на день! Працюють 35 будівельників, залучено три будівельні крани водночас. Зараз триває перекриття першого поверху будівлі», — зазначив він.

«За найближчі два дні ми повністю перекриємо перший поверх. Незважаючи на складні погодні умови, ми практично йдемо за графіком будівництва. Нас контролює замовник — мерія міста, всі відповідні служби. Фінансування йде в повному обсязі. Ми намагаємося не підводити і не підведемо», — заявив у відеокоментарі на сторінці Олександра Маркушина в соцмережі керівник підрядної організації Сергій Росстальний.

За словами першого заступника мера, будівельники надолужують час, втрачений через дощі, працюючи навіть у вихідні. Крім того, рішенням виконкому міської ради їм дозволено вести роботи до 23.00.

«Хлопці дійсно дуже стараються, бо у нас малий строк виконання. Ми поставили собі надзавдання — в найкоротший термін відкрити цей корпус, який дуже потрібен нашому місту», — підкреслив Олександр Маркушин.

Він наголосив, що «проєкт повністю фінансується за кошти міського бюджету: на будівництво, внутрішні роботи та оснащення корпусу з бюджету Ірпеня уже виділено 80 млн грн».

Будівництво корпусу школи №1

Триває будівництво одного з найважливіших інфраструктурних об’єктів в Ірпені на сьогодні – нового корпусу школи №1. Роботи не припиняються ні на день! Працюють 35 будівельників, залучено три будівельні крани водночас. Зараз триває перекриття першого поверху будівлі. Хочу наголосити, що цей проект повністю фінансується за кошти міського бюджету. На будівництво, внутрішні роботи та оснащення корпусу з бюджету Ірпеня уже виділено 80 млн грн. Про хід будівництва інформуватиму вас й надалі. #Ірпінь #Приірпіння #Київщина #добудова_школи #новий_корпус #СЗОШ_1 #Олександр_Маркушин #Ірпінська_міська_рада

Gepostet von Олександр Маркушин am Mittwoch, 3. Juni 2020

Підписуйтеся на