В Ірпені зводять вже п’ятий поверх медцентру (відео)

Надія Дроган, журналістка:

«Вітаю! Ми репортажимо з майданчика на вулиці Садовій біля Ірпінської центральної міської поліклінки. Ви вже знаєте, що тут зводиться надсучасний медичний центр. Ще буквально місяць тому на цьому місці нічого не було видно, а зараз уже зведено чотири поверхи. Щотижня на цьому об’єкті відбуваються виробничі наради, на які приходять усі керівники, причетні до цього будівництва. Послухаємо, що вони говорять сьогодні.    

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Щодо цього об’єкту ще раз повторюю: для міста він стратегічний. Перше — це термін виконання цих усіх робіт, а друге — якість виконання. Якщо десь якість трошечки у вас буде кульгати, ми жодної копійки вам не проплатимо».

Медичний центр обслуговуватиме і дітей, і дорослих. На першому поверсі будуть приймальні відділення та відділення невідкладних станів із інсультними та інфарктними блоками. На інших поверхах — дитяче відділення з реанімацією, пологовий будинок та гінекологія. До всіх цих відділень передбачені окремі входи з окремими лІфтами.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«Також буде потужне відділення функціональної діагностики, в якому планується розмістити комп’ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, ангіографію, цифрові рентгени, ендоскопічне обладнання».

Окрім чотирьох запланованих поверхів, вирішили зробити функціональним, а не технічним, ще й п’ятий поверх. Таким чином, площа центру становитиме понад 8000 метрів квадратних.

Антон Довгопол:
«Ми вже ведемо переговори з департаментом охорони здоров’я (облдержадміністрації — ред.) про те, щоб на п’ятому поверсі створити центр пластичної хірургії, опіковий центр, відділення метаболічної хірургії і центр гемодіалізу».

Зведення медичного центру не припиняється ні на день. Каркасно-монолітні роботи вже завершено на чотирьох поверхах. На першому і другому зробили цегляну кладку стін. Будівництво здійснюється винятково за кошти місцевого бюджету — на це виділено 117 млн грн. Завершити будівельні роботи планують до кінця цього року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!