В Ірпінській бібліотеці – аншлаг: у перший день після локдауну прийшло понад 80 читачів

Photoeditorsdk Export 2021 01 27t165814.736

Учора, в перший день роботи Ірпінської центральної міської бібліотеки ім. М. Рильського після локдауну, її відвідали 82 читачі. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

«У нашій бібліотеці дійсно було людно. 82 читачі прийшли обміняти прочитані книги на нові. Так, кількість відвідувачів зросла, адже попередні 2 тижні бібліотека для читачів була зачинена», – написала Євгенія Антонюк у фейсбуці.

Вона зауважила, що «вже через тиждень цей показник трохи спаде, однак активних читачів стає з кожним днем все більше». «Приємно, що друкована книга знову набирає популярності!» – наголосила очільниця відділу культури.

Як зазначила директорка бібліотеки Олена Циганенко, серед відвідувачів у перший післякарантинний день було більше жінок. «Спочатку активно почали йти книголюби-чоловіки, а в другій половині дня – жінки. Перемогли жінки з рахунком 53:29», – розповіла вона.

Нагадаємо, вчора центральна бібліотека Ірпеня отримала 311 книжок від Українського інституту книги. Бібліотека увійшла до визначеного Інститутом списку найкращих книгозбірень України, які стали учасницями Програми поповнення бібліотечних фондів. Серед отриманих новинок – відібрана експертами Інституту українська й перекладна література різних жанрів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!