В Ірпінській лікарні підготували додаткові палати для екстрених потреб у боротьбі з COVID-19 (відео)

Попри послаблення карантину, Ірпінська лікарня не припиняє вдосконалювати своє технічне оснащення для боротьби з COVID-19.

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:
«Незважаючи на ситуацію, що на даний момент захворюваність стабілізована, ми все одно повинні очікувати, що може бути будь-який сценарій. І тому у нас є завжди запасний план».

Найголовніше в лікуванні пацієнта з коронавірусом — це кисневе забезпечення. А тому системою кисню оснастили дві палати інтенсивної терапії ще й у хірургічному та травматологічному відділеннях. Якщо захворюваність зростатиме, в разі екстреної потреби готові розгорнути додаткові ліжка і тут.

Антон Довгопол:
«У нас тепер завдяки цьому є змога надавати екстрену і планову хірургічну допомогу в палатах інтенсивної терапії, які розташовані в травматологічному і хірургічному відділеннях, і ці відділення вже забезпечені киснем. Плюс у нас сучасна система кисневих розеток, флоуметрів облаштована у відділенні інтенсивної терапії».

Керівник лікарні каже — зробити це все вдалося завдяки благодійникам.

Антон Довгопол:
«Я хочу подякувати Кульчицькому Володимиру Антоновичу (це засновник групи компаній “Прогрестех” — офіційного партнера “Боїнга” в Україні), тому що від самого початку карантину він відгукнувся і активно допомагає медицині нашого регіону. І в даному випадку я хочу подякувати за систему кисню».

Завдяки Володимиру Кульчицькому були також відремонтовані ще три апарати штучної вентиляції легень для додаткових ліжок. Апарати давно не використовувалися. Їхній ремонт потребував близько 200 тисяч гривень. Та ще й не кожна організація була готова взятися їх відновлювати. 

Антон Довгопол:
«Була проведена дуже потужна робота, щоб знайти організацію, яка би провела ремонт. Були виділені кошти, і сьогодні ми отримали три чудові відремонтовані апарати, які можуть використовуватися для пацієнтів із COVID-19. Приємно, що наш арсенал збільшився ще на три апарати».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!