Реклама

В Ірпінській міській раді відбулися кадрові зміни

Новий секретар ради, новий заступник міського голови і нові члени виконкому – такий головний результат сімдесят третьої сесії Ірпінської міської ради. Виконуюча до сьогоднішнього дня обов’язки Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй заявила про бажання звільнитися з посади секретаря міської ради.

Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови:
«Я вчора написала заяву на звільнення з особистих причин. Більшість із вас усі ці причини знають, і вони є давно, і просто зараз настав момент, коли це найкраще зробити. Я до вас усіх звертаюся з проханням підтримати мою заяву і надати мені можливість займатися в більш вільному режимі моїми проектами, які я не можу поєднувати з державною службою».

Рада підтримала рішення про дострокове припинення повноважень секретаря, а на знак вдячності за роботу депутати щедро закидали Анастасію Попсуй квітами.

Одразу ж таємним голосуванням рада обрала нового секретаря. Ним став депутат міської ради, начальник управління  інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради Андрій Літвинов. За нього проголосували 25 депутатів із 33 присутніх.

Андрій Літвинов, новообраний секретар ІМР:
«Кожному депутату дякую, сподіваюсь, я вас не підведу. Буду все для цього робити, намагатися працювати на розвиток нашої громади».

Цього ж дня депутати затвердили нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Ним стала радник міського голови з питань освіти Юлія Устич.

І як напутнє слово новообраним і новозатвердженим, у залі пролунали слова Почесної громадянки Ірпеня, учасниці Другої світової війни Валентини Кулініч. Цього дня їй виповнилося 99 років.

Валентина Кулініч, Почесна громадянка Ірпеня:
«Вам бажаю, щоб ви дожили до моїх років і далі, і були такими ж активними, такими до нашого міста турботливими людьми, то й воно буде розвиватись».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама