В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка живопису Василя Попеля (фото)

Photoeditorsdk Export 2021 03 03t103258.815

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка живопису члена Національної спілки художників України Василя Попеля. Експозиція під назвою «Краса квітів – красі жінок» приурочена до майбутнього свята 8-го Березня.

«Божого світу краса… Неймовірні враження і захоплення від чарівних пейзажів і яскравих натюрмортів виникли у мене після перебування на відкритті авторської виставки ірпінського художника Василя Попеля. Завітайте, не пожалкуєте!» – написала на своїй сторінці у фейсбуці директорка центральної міської бібліотеки ім. М. Рильського Олена Циганенко.  

Також виставку високо оцінили художники Олег Огнівець, Ірина Мезеря, Валентин Негреско, заслужена майстриня народної творчості України Тетяна Федорова, педагог Марія Полянська.

«Споглядання краси квітів і чарівних лісових, річкових і морських пейзажів митця творить у наших душах рай. Всі, хто знає Василя Олександровича, говорять, що він трудяга. Художник із дружиною Валентиною, з якою живуть уже 49 років, виростили трьох дітей, мають трьох внуків. Я давно запрошував Василя Олександровича влаштувати персональну виставку в нашому музеї, але художник відповідав, що йому треба вивчити дітей, і віз нові роботи на продаж у Київ. На презентації виставки Василю Попелю бажали натхнення і здоров’я. Побажання останнього дуже доречне – Василь Попель хворіє. Купіть його картину. Ви допоможете художнику зібрати гроші на операцію, а для себе матимете твір краси», – зазначив директор музею Анатолій Зборовський.

Виставка працюватиме до 31 березня. Вхід вільний.


Фото з фейсбук-сторінки Олени Циганенко

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!