В Ірпінських школах працюватимуть еко-тренери

В Ірпені стартував жіночий екологічний проект «Зелена хвиля». 15 його учасниць пройдуть фахові тренінги на тему охорони навколишнього середовища. А далі вони розроблятимуть мотивуючі проекти для школярів і навчатимуть їх сортувати сміття.

Ірина Король, координатор проекту «Зелена хвиля»:

«15 тренеров, которые получат знанния еще от трех тренингов, которые будут организованы в дальнейшем, пойдут в школы и с детками ирпенских школ начнут выполнять свои экологические проекты».

Грант на реалізацію  цього проекту здобула волонтер Корпусу Миру Еммері Браккі спільно з Ірпінською агенціює розвитку. На участь у ньому відгукнулися вчителі та громадські активісти, які переймаються проблемою екології та бажають навчати екологічної грамотності дітей.

Оксана Попова, заступник голови Громадської ради при ІМР:

«Я пришла на этот проект после того, как мой ребенок очень хорошо научился сортировать мусор, благодаря этим занятиям. Я пришла сюда за новыми знаниями, чтобы потом передать их своему ребенку и другим детям на дальнейшую перспективу».

Марія Гостін, вчитель ліцею ІЛІТ:

«В результаті, я думаю, що свідомість дитяча зміниться, зміниться розуміння навщо воно взагалі потрібно. Тому що зараз вони про це знають, говорять, але було б добре, якби вони ще й використовували ці знання».

Отже, попереду в еко-агентів ще три тренінгових заняття від організацій, які працюють у сфері збереження еко-середовища, а потім передаватимуть отриманий досвід школярам.

За гроші гранту будуть куплені великі контейнери для сортування сміття, які розмістять в кожній школі Ірпеня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!