В Ірпінській громаді почали вакцинувати освітян (відео)

Перша сотня освітян Ірпінської громади отримала щеплення проти коронавірусу. Захистися від COVID-19 прийшли вчителі та вихователі. Вакцинацію проводить мобільна бригада Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Олександр Бабінський, сімейний лікар:
«Ми, звісно, оглядаємо пацієнтів перед вакцинацією. Якщо під час огляду виявляються якісь протипокази до проведення вакцинації, то вакцинація або переноситься, або ми з пацієнтом спілкуємося про подальші можливості щодо його вакцинації».

Вакцинація для освітян – справа добровільна. Вчителі ставляться до неї з розумінням та відповідальністю.

Людмила Арбузіна, вчителька іноземної мови СЗОШ №12:
«Перш за все я вчитель, і в нас, учителів, немає іншого вибору, як тільки йти вакцинуватися і цим самим захистити себе і, по-друге, захистити дітей, щоб ми не були джерелом цієї інфекції. Тому я тут».

Галина Васильченко, вчителька хімії СЗОШ №12:
«Вакцинація необхідна. Не просто «хочу», «не хочу». Я вважаю, нам потрібно створити колективний імунітет».

Всім, хто вакцинувався сьогодні, потрібно буде повторити процедуру вдруге. Це закріпить результат і збільшить шанси не захворіти на коронавірус у подальшому.

Олександр Бабінський:
«Згідно з останніми дослідженнями, найкращий ефект виникає після повторного щеплення через три місяці. Дата проведення наступного щеплення буде повідомлена кожному, хто отримав першу дозу, пізніше».

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради:
«Ми вдячні владі міста, нашим медикам за те, що підтримали освітян у питанні вакцинації, адже ця категорія перебуває в групі ризику».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!