В ірпінській художній школі «Hurgri Art School» відбудеться пробне заняття для дітей

297767898 1524233308008895 1893921732016021084 N

Сьогодні о 17:00 в ірпінській художній школі класичного рисунку і живопису «Hurgri Art School» відбудеться пробне заняття для дітей віком від 5 років. Про це повідомила засновниця школи Євгенія Харґрі.

«Триває 1 годину + (за бажанням дитини можна малювати довше – до двох годин, і це не вплине на вартість, головне – радість в оченятах). Усіма матеріалами для творчості забезпечуємо. Матусі можуть малювати разом зі своїми дітками! Найцінніший час – час, проведений разом та ще й у справжній художній атмосфері! Діткам необхідне живе спілкування, обмін позитивними емоціями, які отримуються завдяки заняттям з творчості. Індивідуальний підхід до кожної дитинки гарантовано», – зазначила художниця.

Вона наголосила, що всі зібрані кошти (рекомендований доброчинний внесок за участь – 200 грн) буде спрямовано на реалізацію благодійного проєкту «Бачити прекрасне».

Запис на заняття – на сторінці школи в інстаграмі (директ) або за номером тел. (098)101-66-22.

Нагадаємо, благодійний соціальний проєкт «Бачити прекрасне», який започаткувала Євгенія Харґрі,  передбачає проведення в художній школі безкоштовних уроків із малювання для спеціальних груп дітей і матерів із Приірпіння. Завдання ініціативи – за допомогою творчості зняти емоційну напругу та відновити психологічну рівновагу учасників занять.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!