В Україні створили онлайн-гру на основі реальних подій у Гостомелі, Бучі й Маріуполі в перші місяці війни (відео)

Photoeditorsdk Export (2)

Київська студія розробників ігор «Starni Games» запустила демо-версію онлайн-гри «Ukraine War Stories», заснованої на реальних подіях у Гостомелі, Бучі й Маріуполі в перший період російсько-української війни.

«»Ukraine War Stories» – це добірка візуальних новел про російське вторгнення в Україну у 2022 році. Події розгортаються в перші місяці війни. У центрі уваги – цивільні, які опинились на окупованій росіянами території. Вони не воїни, а прості люди, які намагаються вижити. Новели охоплюють події від перших ударів по летовищу в Гостомелі до різанини в Бучі та відчайдушного спротиву в Маріуполі. Вашим завданням буде зберегти життя собі та своїм близьким і зрештою опинитись у безпеці», – розповідається на сторінці гри на платформі «Steam».

Кожна новела заснована на досвіді очевидців і реальних подіях, всі новели були зібрані в одну історію. Використані зображення – це реальні фото, зроблені в містах, про які йдеться в сюжеті.

«Один із наших співробітників потрапив в окупацію в Бучі (де розгортаються події однієї з новел) і провів разом із сім’єю тиждень у гаражному підвалі, доки не з’явилася можливість евакуюватись. Їхній дім, як і багато інших у місті, російські солдати розграбували. Його досвід очевидця ми використали при розробці історії, як і інші відкриті джерела. Війна торкнулася багатьох наших родичів та друзів», – зазначають розробники.

Вони зауважують, що проєкт некомерційний, мета його створення — «розповісти світовій аудиторії про досвід народу України».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!