Реклама

Відома народна майстриня поповнила експозицію ялинкових іграшок в ірпінському музеї

Відома народна майстриня поповнила експозицію ялинкових іграшок в ірпінському музеї

Заслужена майстриня народної творчості України Тетяна Федорова поповнила експозицію ялинкових прикрас і новорічних поштівок, яка працює в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї – вона надала оригінальну іграшку з ручним розписом на різдвяну тему. Про це повідомляється на сторінці закладу в соцмережі.

«Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Федорова надала для експонування на виставці ялинкову прикрасу – кулю, розписану різдвяним сюжетом», – зазначається в повідомленні.

У музеї також розповіли, що напередодні Нового року мисткиня подарувала закладу «власноручно виготовленого гномика на щастя, пару симпатичних полуничок та шишку із старих іграшок». Ці подарунки також долучені до експозиції.

Виставку ялинкових іграшок і новорічних поштівок «З Новим роком! З Різдвом Христовим!» організували громадські активістки Тетяна Ледньова і Галина Єгорова спільно з головним зберігачем фондів музею Ларисою Юхименко.

Нагадаємо, до 19 січня в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї діятиме персональна виставка художниці Наталі Синишин «Світ графіки».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!