Реклама

Відомий німецький дизайнер Франк Вільде носить футболки із розписом ірпінської художниці

Відомий німецький дизайнер Франк Вільде носить футболки із розписом ірпінської художниці

Відомий німецький стиліст і дизайнер Франк Пітер Вільде «засвітився» в Instagram у футболках із розписом ірпінської художниці Дарії Тарасенко. Після початку повномасштабної війни в Україні Франк Вільде підтримує українців, мало не щодня публікуючи яскраві епатажні фото в одязі з українською символікою. 

З лютого 2022 року Франк Вільде активно підтримує Україну. Спершу 59-річний дизайнер допомагав як волонтер українським біженцям на вокзалі у Берліні, а згодом долучився до створення фільму про українців, які втекли від війни. Він бував в Україні понад 10 років тому, але розповідає, що завжди боровся за свободу, тож лишатися осторонь не може.

Висловлює свою підтримку Україні Франк, і вдягаючи одяг з українською символікою та синьо-жовтими елементами. Зокрема, в його гардеробі помітили футболки із розписом художниці з Ірпеня Дарії Тарасенко. На футболках зображені авторські пір’їни та крила в кольорах українського та німецького стягів.

Крім того, в Instagram епатажного стиліста з’явилися фото і з самою Дарією Тарасенко. Одну зі світлин, де Дарія тримає прапор Ірпеня, а Франк – муляж серця, німецький дизайнер присвятив українським дітям, яких депортували росіяни.

«Руки геть від українських дітей, росія!», — підписав фото Вільде.

Варто зазначити, Дарія Тарасенко – уродженка Ірпеня. У віці шести років внаслідок нещасного випадку вона втратила око, але це не зупинило її здійснити власну мрію і стати художницею. Під час бойових дій в Ірпені будинок Дарії був пошкоджений, тож зараз тимчасово вона проживає у Німеччині. Художниця займається розробкою авторських принтів для одягу та розписом одягу.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!