Відсьогодні відкрито реєстрацію на IrpinDobroFest-2019

афіша доброфест

Cьогодні відкрито реєстрацію на забіг в рамках благодійно-спортивного фестивалю «IrpinDobroFest-2019»,який відбудеться 25 травня в Ірпені. Усі зібрані кошти від благодійної акції будуть направлені на допомогу маленькому онкохворому ірпінцю Давиду Галушко через благодійний фонд «Таблеточки». Участь у заході зможуть взяти молоді люди від 14 років. Кожен зареєстрований учасник повинен зробити внесок від 200 грн.

Старт забігу 25 травня о 9.00 з Центральної площі Ірпеня, яка розташована на вулиці Шевченка. Дистанція складає 4,5 км та охоплює вісім вулиць міста.

Впродовж дня програмою IrpinDobroFest-2019 також передбачено низку заходів для активного сімейного відпочинку, зокрема – різноманітні естафети, майстер-класи від місцевих спортклубів тощо.

Організаторами благодійно-спортивного фестивалю IrpinDobroFest-2019 виступають другий рік поспіль Ірпінська молодіжна громадська рада, Ірпінська міська рада, Національний університет державної фіскальної служби України за підтримки благодійного фонду «Таблеточки». Головним завданням проекту є гуртування спортивної молоді ірпінського регіону та збір коштів на лікування онкохворих дітей.

Вперше IrpinDobroFest був проведений минулого року. У забігові IrpinDobroFest-2018 взяли участь понад 150 учасників, а в усіх заходах фестивалю взяли участь тисячі мешканців та гостей Приірпіння. В результаті, понад 50 тис грн, зібраних під час IrpinDobroFest-2018, були передані на лікування дівчинки з Ірпеня Анни Батрак, яка зараз перебуває на реабілітації в Італії після важкої операції.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!