Воєнком звільнив Купрія з посади керівника тероборони

imgonline-com-ua-BigPicture-eDUqs8VzRHK

Військовий комісар Бучансько-Ірпінського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) Володимир Кондратенко звільнив Віталія Купрія з посади командира роти охорони. Про це редакції ITV стало відомо з джерел у військовому відомстві.

За їхньою інформацією, рішення про звільнення Купрія було ухвалене внаслідок протесту учасників АТО проти його перебування на посаді командира роти. Ветерани, зокрема, звинувачують його в проявах неповаги до героїв АТО та родин загиблих.

Раніше голова ірпінської Ради учасників АТО Юрій Калінін заявив, що Купрій намагається використати посаду для власної вигоди та закликав його проявити себе на фронті. «Якщо хочете бути корисним громаді, то підпишіть контракт – і на фронт, в ООС. Можливо, тоді будете корисним і зможете нас навчати», – зазначив ветеран.

Нагадаємо, минулого року Віталій Купрій програв на виборах Ірпінського міського голови, посівши п’яте місце. У період виборчої кампанії відзначився тим, що під гаслом боротьби з забрудненням озера в мікрорайоні СМУ залив бетоном каналізаційний колодязь.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!