Володимир Карплюк запросив будівельні компанії Європи приєднатися до відбудови Ірпеня

Photoeditorsdk Export

Голова ірпінської Інвестиційної ради Володимир Карплюк зустрівся з директором Європейської федерації будівельної промисловості Доменіко Кампогранде і членами Федерації з Ірландії й Німеччини та запросив будівельні компанії Європи приєднатися до відбудови Ірпеня. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Карплюка.

«Ознайомив колег із презентаціями зруйнованих об’єктів Ірпеня, які розробила Інвестрада міста, та пояснив, що для підтримки українців потрібні чіткі кроки: кожна компанія може обрати конкретний один об’єкт для відбудови, об’єднатися з іншими компаніями, сприяти будівельними матеріалами та технікою. Вкотре наголосив, що важливо вже зараз почати відновлення критичної інфраструктури та житлових будинків», – розповів Володимир Карплюк.

За його словами, Доменіко Кампогранде повідомив про створення робочої групи, яка найближчим часом опрацює практичні кроки з підтримки українських міст, зокрема міста-героя Ірпеня.

Нагадаємо, сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і Володимир Карплюк провели перемовини з Президентом Комітету регіонів Євросоюзу Васко Кардейро щодо обрання Ірпеня пілотним містом для відбудови українських міст за участі ЄС.

                                                                                      
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!