Визначено рейтинг шкіл та ліцеїв Ірпінської громади

Photo 2023 02 09 09 28 18

Управління освіти і науки Ірпінської міськради визначило рейтинг закладів загальної середньої освіти громади. Головним показником, за яким визначали успішність ліцеїв і шкіл, стали результати у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

«Рейтинг було сформовано з врахуванням кількості учнів у кожному закладі, які потенційно могли брати участь у олімпіадах. Також було визначено відсоток учнів, які зайняли I, II і III місця. На основі цього було визначено місце навчального закладу серед усіх навчальних закладів громади», — розповіла на своїй сторінці у Фейсбук заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

Отже, у результаті, перше місце в рейтингу посів Ірпінський ліцей інноваційних технологій (ІЛІТ), де із 115 учнів, які навчаються в закладі 16 посіли призові місця на олімпіадах – тобто успішність становить 13,9%. 

На другому місці —  Ірпінський академічний ліцей НУБіП України – із 372 учнів закладу – 36 посіли призові місця на олімпіадах. Успішність закладу — 9,6%.Третє місце – Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» (колишня школа №12). Із 1012 учнів 60 призових місць в олімпіадах. Успішність закладу – 5,9%.

Також відповідно до рейтингу на четвертому місці – Козинцівська гімназія, на п’ятому – Ірпінський ліцей №2, на шостому – Ірпінський ліцей №3, на сьомому – Ірпінський ліцей №1, на восьмому – Михайлівсько-Рубежівський ліцей, на дев’ятому – Ліцей «Мрія» (раніше школа №17) та на десятому – гімназія «Освіта».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!