Як у Діброві День села святкували (відео)

На затишній галявині біля Дібровського будинку культури зібралися дорослі й малі, тутешні та гості громади. Всіх об’єднала особлива подія – День села.

Діброва була заснована понад 200 років тому. А минулого року розпочалася нова історія села в складі Ірпінської громади. 

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Сьогодні я вас хочу привітати і побажати вам найголовнішого: здоров’я, любові, затишку у ваших сім’ях і, звичайно, миру в нашій Україні. Це дуже потрібно для нас. Зі святом вас!»

З нагоди свята Ірпінський міський голова вручив подарунки багатодітним родинам, найстаршим жителям села та сімейним парам, які проживають у міцному шлюбі вже понад 40 років. А Ірпінський відділ культури підготував яскраву святкову програму.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:
«Сьогодні сюди завітали наші колективи, так само тут є дуже багато своїх талантів, які сьогодні на сцені мають можливість показати те, що протягом року вони напрацювали – адже вони дуже готувалися».

Без сумнівів, мешканці Діброви вміють гарно попрацювати і гарно відпочити. Святкування дня народження села – це комбінація народних мотивів і сучасних веселощів. А ще – привід поспілкуватися й зізнатися в любові до своєї малої батьківщини.

Світлана Калуга, мешканка Діброви:
«Ми вже проживаємо в цьому селі довго. Заміж повиходили, дітей понароджували, онуки вже є. У Наталки двоє, а в мене один онучок».

Наталія Литвинчук, мешканка Діброви:
«У нас село дуже гарне, люди дуже дружні».

Дарина Тимошенко, мешканка Діброви:
«Дуже тут подобаються поля. Бабуся з дідусем надзвичайно рідні люди і, звичайно, вони наповнюють цю всю природу додатковою красою і цікавістю».

Традиційно день Діброви відзначають разом із «Медовим Спасом». У це подвійне свято до привітань долучилися староста села та настоятель місцевого храму.

Володимир Вигінний, староста старостинського округу:
«Хочу всіх привітати – мешканців села і гостей – із цим прекрасним святом. Побажати здоров’я, побажати вам удачі, щоб усі мрії збувалися».

Іван Дзюба, настоятель храму в селі Діброва:
«Я вірю, що наше село, наша громада, всі ми разом, краяни будемо трудитися, старатися, дбати, щоби примножувати добробут нашого села та всієї Ірпінської громади».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!