Як в «Irpin dance centre» перезавантажуються під час війни (відео)

Вже другий місяць родина Людмили живе в Ірпені. Їхнє рідне місто Слов’янськ із початком повномасштабної війни стало однією з найгарячіших точок України.

Людмила Чумаченко, переселенка

«Ми приїхали сюди, тому що тут проживають наші родичі. Мама мого чоловіка тут живе, коли ми їхали от у вересні вже – це було жахливо, але тут безпечніше ніж у нас вдома» Зараз донька Людмили оговтується від жахів війни. У цьому їй допомагає «Irpin dance centre». Тут Аліса вчиться танцювати брейк-данс. У вечір проти містичної хелловінської ночі дівчинка прийшла на заняття у костюмі піратки.

Аліса Чумаченко, вихованка «Irpin dance centre»

«Нравятся вот эти движения всякие резкие. Прикольно танцуют брейк-дансеры, вот и я захотела»

Свято Хелловіну – перше в «Irpin dance centre» від початку війни. Тому тут все продумали до найменших дрібниць. Тематичні фотозони, гірлянди, привиди й павутиння. Декорації створили по-справжньому містичну атмосферу. В ній вихованці та працівники центру у яскравих й чудернацьких костюмах виглядали казковими героями.

Мілана Шовкун, вихованка «Irpin dance centre»

«Мені дуже подобається Хелловін, тому що всі бувають різні, вони по-різному вдягаються – і я дуже люблю вдягатися, прикрашатися»

Анастасія Мозгова, вихованка «Irpin dance centre»

«Ми можемо побачити людей з іншої сторони. От якби в кого вони перевдягаються, можливо, вони відчувають себе цим монстром»

Свято не обійшлося без традиційних частувань. Як і годиться – дітей пригощали солодощами.

Олександра Страдецька, журналістка

«Candy or charm – цукерки або зачарую! Кажуть в Америці, щоб отримати солодкі смаколики. А от в «Irpin dance centre» інші традиції»

Перш, ніж їх отримати, – діти стали учасниками цікавих конкурсів та танцювальних батлів.

Управляюча танцювальним центром розповідає – роботу відновили у липні. Каже, танці – гарний варіант перезавантажуватися під час війни.

Марія Монастирська, управляюча, адміністраторка «Irpin dance centre»

«Батьки уже писали, питали чи є можливість приходити в наш центр, чи є можливість діточкам розвиватися разом з нами. Звичайно ми не могли відказати – для нас це радість, тому що дітки, вони дарують натхнення, вони наповнюють нас різними емоціями і ми хочемо віддавати тим самим».

Так вважає і тренер центру Сергій.

Сергій Банько, тренер «Irpin dance centre»

«Діти не повинні знати що таке війна, я так думаю, тому що в дитини має бути нормальне дитинство. Наша місія – дарувати їм це дитинство, незважаючи ні на що».

Джаз-фанк, хіп-хоп або ж хілс – тут кожен знайде щось своє. Займаються індивідуально і в групах. Діти – від 3-х до 16-ти років. Дорослі – без обмежень у віці.

Маріанна несподівано для себе захопилася хілсом, коли привела у центр своїх доньок.

Маріанна Семеренко, учениця «Irpin dance centre»

«Я їх відвела на танці і поки чекала, спостерігала як займаються інші дівчата і це мене настільки захопило що я захотіла також займатися – в такий час як зараз не треба зволікати, треба йти й робити що хочеться, здійснювати свої мрії!».

Якщо ви теж мрієте навчитися танцювати – завітайте в «Irpin dance centre» на вулиці Григорія Сковороди 13/3.

Марія Монастирська, управляюча, адміністраторка «Irpin dance centre»

«На вас тут чекають незабутні враження та море емоцій. Звернутися за деталями та записом можна у такі соціальні мережі як інстаграм, телеграм та вайбер – до зустрічі!».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!