Юні ірпінці побували в «Парку дитячих мрій» (фото)

302697368 5216972671762752 4951010682526687923 N

В Ірпені, у сквері на вулиці Гостомельське шосе, для юних мешканців мікрорайону СМУ провели свято «Парк дитячих мрій». Про це розповіла на своїй сторінці у фейсбуці депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло.  

Протягом кількох годин діти писали листи і малювали малюнки для військових та разом із новенькою формою пакували їх у коробки, щоб відправити на фронт, спостерігали за показовими виступами кінолога та псів-психологів, робили веселу зарядку. Також вони отримали солодощі й канцелярію від благодійних організацій «World Central Kitchen» і «Tvory DoBro» та сувеніри з Австралії.

«Так, ми розуміли, що локація не найкрасивіша нині. Але: 1) сім’ї, діти, життя повертається на ці вулиці, якими б трагічними вони не здавались; 2) це сквер, про який ми мріяли, і щиро віримо, що він буде облагороджений для веселих дитячих прогулянок; 3) наші діти мають право на райдужне дитинство… Емоції дітей зашкалювали, усмішки радували, а слова діток і батьків свідчили про те, що спільна дитяча мрія повністю збігається з мріями дорослих – це перемога», – написала Оксана Нечитайло.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!