З якими лікарями Ірпінської амбулаторії №6 можна підписати декларацію

9577115026952416973863612672954929758811304o 5eeb4d3cbeaca

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує знайомити мешканців Приірпіння з сімейними лікарями та педіатрами, які ще мають можливість підписати декларації на обслуговування з новими пацієнтами. Цього разу в Центрі розповіли про лікарів Амбулаторії №6, що в Ірпені на вулиці Ветеранів Афганістану, 18а.

«Сімейний лікар — Єпіфанова Тетяна Вікторівна — 12 років досвіду роботи, дуже відповідальна, уважна, призначає лікування без зайвих медикаментозних призначень. Педіатр — Курган Наталія Петрівна — досвід роботи 9 років, уважна, чуйна, працює в інтересах пацієнта та з індивідуальним підходом до кожної дитини , завжди допоможе, порадить та зробить все можливе щоб ваша дитина була здорова, завітає на первинний патронаж чи просто на виклик за місцем знаходження дитини, а ще проконтролює, проведе рутинну (планову) вакцинацію та рекомендовану вакцинацію (за бажанням батьків)», — зазначають в ІЦПМСД.

Для підписання декларації з лікарями Амбулаторії №6 телефонуйте в реєстратуру: (04597) 9-52-06, (099) 003-03-16.

Також в кожній амбулаторії сімейної медицини Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги можна отримати якісні маніпуляційні послуги, безкоштовний виїзд лікаря на дім до задекларованих паліативних хворих пацієнтів, до дітей до 1 року, та отримати платну медичну послугу за місцем перебування пацієнта, за необхідності та відсутності декларації.

Дізнатися, чи є вільні місця для обслуговування пацієнтів у сімейних лікарів чи педіатрів у найближчій до вас амбулаторії можна зателефонувавши в реєстратуру закладу. Всі адреси та контактні телефони – на сайті ІЦПМСД.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!