З Ірпеня до Києва – за 15 хвилин новою електричкою (відео)

Дев’ята ранку. На пероні Ірпінського вокзалу пасажири зустрічають нову електричку, яка відсьогодні регулярно курсуватиме за маршрутом Буча – Ірпінь – Коцюбинське – Святошин.

Пасажири:
«П
рийшов зараз на 9:01 і через 15 хвилин уже там».
«Д
уже добре. Зручно».

До пасажирів приєднується й Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«13 гривень коштує один квиточок з Ірпеня до Святошина. Однозначно дешевше, ніж маршрутки. Людям було незручно, вони (електрички – ред.) були переповнені, а зараз ті, які будуть їхати з Бучі (Буча – Ірпінь – Коцюбинське – Святошин), будуть набагато зручніші для наших мешканців».

Разом із Маркушиним до Києва їдуть і керівники сусідніх громад – Бучанської та  Коцюбинської. Вже у вагоні їх зустрічає директор регіональної філії «Південно-західна залізниця» Артем Миронович. У такий нестандартний спосіб він запросив керівників громад на підписання меморандуму про співпрацю.

Артем Миронович, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця»:
«Завдяки підтримці місцевої влади ми матимемо змогу направити цю електричку саме у цей пасажиронавантажений регіон, і завдяки підписаному сьогодні меморандуму щодо компенсації всієї кількості пільгових перевезень ми зможемо покривати хоча б частину операційних видатків на ці перевезення».

Артем Миронович називає новий маршрут виключно партнерським проєктом «Укрзалізниці», Київської обласної адміністрації та влади на місцях.

Олександр Маркушин:
«У кожній громаді що в Бучанській, що в Ірпінській, що в Коцюбинському – буде своє відшкодування пільгового проїзду. Це навантаження трохи лягає на бюджет, але я впевнений, що наші мешканці до столиці зможуть потрапляти швидше, якісніше, і їм буде набагато зручніше». 

Комфорт нової електрички пасажири вже оцін