З п’ятниці в Україні знову пом’якшується карантин

original

Сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень, повідомляє урядова пресслужба.

Виступаючи на засіданні Кабміну, прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що послаблення карантину стосуватимуться проведення богослужінь, роботи закладів громадського харчування та авіасполучення.

«З 5 червня ми запустимо внутрішні авіаперельоти, а з 15 червня — закордонне авіасполучення. Ми також хочемо, аби з 5 червня кафе та ресторани почали приймати відвідувачів усередині. Звичайно, всі правила щодо дистанції та дезінфекції мають виконуватися», — наголосив прем’єр.

Відповідно до прийнятих змін, із 5 червня дозволяється проведення релігійних заходів на відкритому повітрі за умови контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра, а також у приміщенні — за умови перебування не більше одної особи на 5 кв. метрах площі.

Людям, яким більше 60 років, можна буде не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції.

Усі ці зміни діятимуть за правилами адаптивного карантину, тобто в кожному регіоні встановлюватимуться окремо.

Нагадаємо, згідно з рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, завтра в Ірпінському регіоні відкриваються комунальні дитсадки та відновлюється робота закладів загальної середньої освіти. Вчора відкрилися приватні дошкільні навчальні заклади та почали працювати абонентські відділи комунальних служб.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!