З початку року на Київщині виявили 30 фактів продажу підліткам алкоголю й тютюну

photoeditorsdk-export - 2020-02-06T170437.088

Протягом минулого місяця на території Київської області правоохоронці задокументували 30 випадків продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. Про це повідомила пресслужба поліції Київщини.

У повідомленні зазначається, що за такі неправомірні дії передбачена адміністративна відповідальність за ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами). При цьому штраф доведеться сплатити не лише власнику або адміністрації магазину, а й продавцю, який відпустив заборонений товар дітям. Крім того, може бути анульована ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Наразі органи Державної фіскальної служби анулювали дві ліцензії.

Крім того, під час профілактичних рейдів поліцейські задокументували 21 факт зловживання алкоголем і втягування неповнолітніх у пияцтво дорослими. Винуватців притягнули до відповідальності.

Поліція закликає громадян повідомляти на спецлінію 102 про відомі їм факти продажу неповнолітнім алкоголю й цигарок. Правоохоронці гарантують збереження анонімності.