Реклама

За програмою єВідновлення виплачено перший мільярд гривень

Image 45

На даний момент виплати отримали 12 146 українців. Загалом подано 41 тисяча заявок. Про це повідомив Олександр Кубраков, віце-прем’єр-міністр з відновлення-міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.  

Програма єВідновлення стартувала 10 травня 2023 року. Станом на вересень уже виплачено перший мільярд гривень на ремонт квартир і будинків, які були пошкоджені через російські обстріли. За віком 35% з тих, хто взяв участь у програмі єВідновлення – це люди, яким за 60. Найстарші одержувачі допомоги – три жінки з Київщиниі Миколаївщини, яким виповнилося 97 років.

Найбільше заявок подано з тих територій, які знаходилися під окупацією або ж розташовані поблизу кордону з росією. Серед лідерів за поданими заявами та виплатами, зокрема, такі громади:

Харківська — 7 тисяч заяв;

Ірпінська — 3 тисяч заяв;

Ізюмська — 1,6 тисяч заяв;

Миколаївська — 1,3 тисяч заяв;

Балаклійська — 1,3 тисяч заяв.

 «Сам процес – від подачі інформаційного повідомлення до безготівкового розрахунку — максимально цифровізований, алгоритм роботи комісій органів місцевого самоврядування прописаний у Постанові і обмежений чек-листом із вказаною вартістю робіт та будматеріалів. У разі проблемних питань заявник завжди може звернутися до Урядового контактного центру 1545. І серед масиву дзвінків не було жодного – про несправедливість чи неправомірність. Сподіваюсь, так триватиме і надалі», – підкреслив Олександр Кубраков.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама