Загроза не минула: місцева влада Київщини та відомі артисти закликали остерігатися мін і снарядів (відео)

photoeditorsdk-export (1)

Київська обласна військова адміністрація опублікувала відеоролик, у якому голова КОВА Олексій Кулеба, голови громад регіону та відомі артисти – гурт «Антитіла», Positiff, Даша Астаф’єва, Jerry Heil та alyona alyona – розповіли про загрозу, яку все ще становлять для жителів Київщини невиявлені вибухонебезпечні предмети.

«На щастя, наша Київщина вже звільнена від рашистів, проте досі залишається небезпека. Майже половина області була під окупацією. Рашисти залишили після себе багато замінованих територій. Вони залишали розтяжки, міни та інші вибухонебезпечні предмети всюди: в лісах, парках, у населених пунктах, навіть у школах, у домівках людей. Наші рятувальники працюють цілодобово і вже розмінували дороги та більшість населених пунктів, але для того, щоб обстежити ліси, парки, сквери Київської області, потрібно роки. Тому ми хочемо закликати кожного: не ходи в ліс, не ходи полями, не чіпай покинуту техніку, не ходи на пляж, який ще не обстежили рятувальники – там можуть бути заховані міни, розтяжки, снаряди, ракети, які не здетонували. Це не жарти, це дуже небезпечно! Розкажи своїм друзям, родичам та сім’ї. Це дуже важливо. Наразі ми всі маємо робити все для того, щоб наші сім’ї були в безпеці. І якщо побачив підозрілий предмет, обов’язково одразу набирай 101 чи 102. І ні в якому разі не чіпай його. На жаль, це наслідки війни, які будуть супроводжувати нас із вами ще дуже довго. Бережіться! Ми точно переможемо! Мир повернеться до наших домівок! Бережи себе та своїх рідних!» – закликали учасники проєкту.  

У ролику також зазначається, що від початку війни на Київщині вже виявили та знешкодили понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів, і наразі близько 400 таких предметів знаходять щодня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!