Реклама

Зелені турботи комунальників Ірпеня (відео)

У самому розпалі сезон висадки і поливу квітів, кущів і дерев в Ірпені. А оскільки літо видалось доволі спекотним, то «Управлінню благоустрою міста» не до вихідних. І навіть дрібний дощ стає в пригоді.

Усю цю барвисту красу в різних куточках Ірпеня створює відділ зеленого будівництва. До оформлення рослинних оаз намагаються підходити творчо. Зараз вулиця Соборна приваблива як ніколи. Тут створили яскраві квіткові композиції на узбіччі. А в Сквері миру на БКЗ днями висадили 50 кущів барбарису.   

Микола Бобир, майстер зеленого господарства:
«Приживаються дуже добре. У нас люди майже щодня (якщо вологи багато, то через день) поливають, доглядають, і вони (кущі — ред.) ростуть дуже добре».

Цього літа питання регулярного поливу зелених насаджень стоїть дуже гостро. Працівники благоустрою не завжди встигають охопити всі території. 

Юлія Прибилова, начальник комунального підприємства «Управління благоустрою міста»:
«Працівники виходять із 5-ї ранку, до 10-ї поливають; виходять увечері — з 8-ї години до 11-ї, до пів на 12-у поливають клумби, квіти, дерева».

Зони, які найбільше постраждали від спеки, наразі відновлюють. І приділяють їм більше уваги. Особливо це стосується дерев.

Єдине, що росте в Ірпені як на дріжджах і не боїться ані сонця, ані місяця – це трава. Її тут – хоч відбавляй. Тому роботи, особливо на ірпінській набережній, непочатий край. Для покосу трави залучають різноманітну техніку і велику кількість працівників благоустрою.

Журналіст:
«Розкажіть, будь ласка, куди поїде вся ця краса? На корм гостомельським зебрам чи ірпінським ламам?

Юлія Прибилова:
«Деякі люди звертаються до нас, і ми інколи завозимо їм такий корм для кіз та корів. Також є мешканці Ірпеня, які дуже просять на свої газони, то ми завозимо їм цю вже скошену траву».

Щодня десятки комунальників працюють над тим, щоб в Ірпені було комфортно і затишно. І вкотре закликають ірпінців бути свідомими та берегти красу довкола.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!