Реклама

Жіночий простір «Вільна» оприлюднив графік заходів на цей тиждень

Жіночий простір «Вільна» оприлюднив графік заходів на цей тиждень

Стало відомо, які активності для жінок відбудуться цього тижня у просторі «Вільна», що в Ірпені. Серед запланованого – заняття з англійської та української мов, зустрічі зі стилістом та психологом, майстер-клас із малювання, стретчинг, пілатес, зумба та інше.

Заходи в просторі «Вільна», що в Ірпені на вулиці Д. Попова, 22, відбуваються щотижня із середи до неділі з 11:00 до 20:00. Організатори щоразу готують для відвідувачок нові активності. Серед іншого тут жінки та дівчата можуть отримати психологічну та соціальну індивідуальну допомогу, провести пізнавальні, спортивні та творчі активності, залишити дитину в дитячому куточку з розвиваючими іграшками, отримати необхідні гігієнічні засоби, випити гарячого чаю та зігрітися, скористатися інтернетом.

Нагадаємо також, що жіночий простір “Вільна” запрошує до співпраці  тренерок, підприємниць, майстриньта всіх, хто хоче сприяти творчому, професійному, особистісному розвитку жінок Ірпінської громади, їхньому психологічному здоров’ю та благополуччю у кожній сім’ї. З приводу співпраці звертатися за телефоном +38050 826 10 08.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!