Жодних проблем із зарахуванням першокласників у школи Ірпеня немає, – Олег Білорус

photoeditorsdk-export - 2022-05-16T171601.602

Батьки майбутніх першокласників зможуть подавати документи для зарахування дітей в ірпінські школи до початку навчального року. Про це повідомив сьогодні на сесії міської ради начальник управління освіти і науки Олег Білорус.

«Немає ніяких проблем із подачею документів майбутніх першокласників. На сьогоднішній день подаються заяви в електронному вигляді. Якщо є можливість у батьків подати документи до 31 травня, вони їх подають, якщо ні – є роз’яснення на сайті управління освіти і науки Ірпінської міської ради, як подаються документи, який механізм зарахування. Діти будуть зараховуватися аж до 1 вересня, коли батьки матимуть можливість принести ці документи», – зазначив керівник управління.

Як зазначається на сайті й на фейсбук-сторінці управління освіти і науки, в онлайн-режимі подаються заява про зарахування та копія свідоцтва про народження, а особисто потрібно подати оригінал медичної довідки та документ, який підтверджує місце фактичного проживання в Ірпені.

Мер Ірпеня Олександр Маркушин зазначив на сесії, що міська влада робитиме все можливе, щоб до початку нового навчального року відкрити максимальну кількість шкіл.

«Ми будемо намагатися до 1 вересня відремонтувати те, що зможемо відремонтувати. Але потрібно розуміти, що в кожну школу в нас є “приліт”. Частину ліцею №3 – третій поверх – узагалі знищено. Зараз проводиться експертиза – чи взагалі він придатний до роботи», – сказав мер.

«На сьогоднішній день державою оплачуються поточні ремонти, і цього тижня повинна відкритися стаття “капітальні ремонти”. Кожного тижня в нас проходять по дві наради з нашим губернатором, вертикаль Президента дуже потужно допомагає нашому місту. Я впевнений, що разом ми все точно відбудуємо і максимально підготуємося до 1 вересня», – підкреслив Олександр Маркушин.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

НОВИНИ

Коцюбинчанин Іван Ющенко здобув бронзу на чемпіонаті Європи з ММА

05 жов 20:49

Детальніше
Журналістка ITV ініціювала збір коштів на теплий одяг і взуття для бригади ЗСУ, в якій служить її батько (відео)

05 жов 20:19

Детальніше
В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій обрали президентку

05 жов 16:49

Детальніше
19% втратили житло, 75% перезимують удома – опитування мешканців Приірпіння

05 жов 14:57

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентують у Мілані

05 жов 13:32

Детальніше
Спортивні орієнтувальники з Приірпіння здобули 22 нагороди на чемпіонаті України (фото)

05 жов 11:42

Детальніше
Карплюк закликав ірпінців дати оцінку запропонованому Мінкультом проєкту меморіалу в Романівці (відео)

05 жов 10:20

Детальніше
Ірпінці можуть подавати в міськраду документи на демонтаж зруйнованих приватних будинків

04 жов 19:29

Детальніше
Всі новини