Коцюбинчанка стала лауреаткою обласного етапу конкурсу вчителів фізкультури

Photoeditorsdk Export 2020 01 31t092712.484

Учителька Ірпінської школи №18 (Коцюбинське) Наталія Бесідовська стала лауреаткою обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий інноваційний урок з фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Вона посіла третє місце у фінальній частині змагань. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Раніше Наталія Бесідовська перемогла в міському турі конкурсу.

Нагадаємо, вона є гравцем Жіночого футзального клубу «Біличанка» (Коцюбинське) та національної збірної команди України з футзалу, має звання майстра спорту України. П’ятиразова чемпіонка України та п’ятиразова володарка Кубка України з футзалу, учасниця чемпіонату світу 2013 року. Нині Наталія Бесідовська є тренеркою з футболу соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» в Ірпені. Як арбітр постійно залучається до обслуговування матчів регіонального та всеукраїнського рівнів.

У 2016 році Наталія Бесідовська стала лауреаткою міського конкурсу «Педагогічний дебют».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!