Вихованець Ірпінської ДЮСШ Артем Балака здобув срібло на чемпіонаті Європи з тхеквондо

Photoeditorsdk Export

Вихованець Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Артем Балака (тренери Олег і Світлана Опришки) здобув срібну медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Про це повідомляється на сторінці ДЮСШ у фейсбуці.

Чемпіонат провів у столиці Латвії Європейський союз тхеквондо. Участь змаганнях узяли близько 600 спортсменів віком 14–17 років із 38 країн.

Нагадаємо, у вересні Артем Балака здобув друге місце на міжнародному турнірі «Polish Open G-2» у столиці Польщі, у липні переміг на міжнародному турнірі «Bodensee Cup 2022» у Німеччині, в лютому завоював золоту медаль на IV Гімназіаді України, а торік у вересні виборов срібло на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 у Сербії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!