Реклама

Антон Головенко: повага до Героя — це не пост у телеграм-каналі для розкрутки свого каналу

441171168 2235391946802152 4983120289147091853 N

Депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко назвав «не етичним» звинувачення мером міста Олександром Маркушиним щодо недостатньо активного відвідування поховання військових. За словами депутата, це «дуже дешевий прийом, який не варто використовувати».

«Почув, як в останньому звернені міського голови Олександра Маркушина прозвучали звинувачення людей в тому, що вони недостатньо активно відвідують поховання військових… Як на мене це дуже дешевий прийом, який не варто використовувати. Не етично», — розповів Антон Головенко.

Він повідомив, що з 2016 року разом з друзями займався похованням військових і жодного разу не дорікнув не відвідування прощальної церемонії.

«Ми у свій час були ініціаторами Алеї Героїв. Проводили там не один суботник. І таке інше. І жодного разу я собі не дозволив комусь дорікати у невідвідування прощальної церемонії. Скажу більше. 99.9% містян не приходять на поховання. Рідні так. Друзі так. Ми так… Інші ні. Але чи значить це що їм байдуже? Ні! Категорично ні. Більшості болить так само, а може і більше. Від сімейних лікарів я точно знаю в якому стресі живуть наші люди. Усім тяжко. І не кожен може знайти сили щоб приходити на кладовище… Але більшість по своєму співчувають рідним Героя і дякують військовому. І знаєш Григорович. Часом їх емоції дома більше щирі ніж наші з тобою з квітами в руках і на колінах. Не потрібно нікого звинувачувати.

Натомість депутат наголосив, що представники адміністрації міста зобов’язані бути на похованнях.

«Ми з тобою як представники громади зобов’язані там бути! Ми зобовʼязані організувати достойну церемонію прощання. Ми зобовʼязані від імені нашої громади і тих хто не прийшов сказати дякую і підтримати родину. Але не принижуй цим інших. Вони не зобовʼязані. Вони самі обирають як вшанувати бійця. Повідомленням у фейсбуці чи просто подумки вдома сказати «дякую». А якщо вже є бажання щоб все місто відчувало траур, то можливо як мінімум потрібно офіційно оголосити цей траур в місті? Я про це говорив не раз… З кожним поверненням Героя на щиті ми повинні приспустити прапори. Це підкреслює повагу до Героя не від нас з тобою, а від кожного мешканця нашого Ірпеня. І повага до Героя — це не пост у телеграм-каналі для розкрутки свого каналу. Поховання Героя — це не привід для піару. Подивіться, як коректно це робить мер Бучі, може, чомусь навчитеся», — додав Головенко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама