Реклама

1 квітня — онлайн-зустріч із поетесою з Ірпеня Іриною Мостепан

Photo4

1 квітня о 21.00 у прямому ефірі в соцмережі «Фейсбук» відбудеться онлайн-зустріч із молодою поетесою з Ірпеня, членом Національної спілки письменників України Іриною Мостепан.

Такі літературні онлайн-зустрічі організовує Кабінет молодого автора Спілки письменників у період карантину.

«На літературних конкурсах і фестивалях, у яких бере участь Ірина Мостепан, її запам’ятовують відразу. Вона вражає своїм проникливим, живим і щирим словом. Цій поезії віриш. Її відчуваєш, опиняєшся в самій гущі того, про що йдеться. Всотуєш і уважно слідкуєш за тим, що далі писатиме ця яскрава авторка. Так про Ірину розповідають ті, хто вже чув або читав її твори», — йдеться в анонсі сьогоднішньої зустрічі, опублікованому НСПУ.

Ірина Мельник-Мостепан народилася в 1987 р. в Рівному. Була акторкою Рівненського молодіжного народного театру ім. А. Гаврюшенко, учасницею народного літературного об’єднання «Поетарх» Палацу дітей та молоді м. Рівне, головою відділення Асоціації поетів-ронделістів у Рівненській області. Лауреатка літературної премії імені Валер’яна Поліщука. У творчому доробку Ірини — поетичні збірки «Віками зшиті слова» (2012 р.), «Вікна. Книга перша» (2016 р.), букмеседжі «theVerbarium. Ілюстрована поезія» (2016 р.), «Поліська ронделіана. Ілюстрована поезія» (2019 р.), відеопоезії «Ластівонька», «Різдво».

Долучитися до онлайн-спілкування з Іриною Мостепан можна буде на її сторінці у фейсбуці.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама