5 знімків із Ірпеня та Бучі потрапили в топ-100 світлин 2022 року за версією журналу «Time»

Russia Ukraine War Half A Year Photo Gallery

Щотижневий американський журнал «Time» опублікував топ-100 світлин 2022 року, відібраних командою фоторедакторів видання. Багато фотографій присвячені війні в Україні, п’ять знімків зроблені в Ірпені та Бучі.

Серед них – легендарний кадр фотожурналіста Associated Press Еміліо Моренатті, на якому видно мешканців Ірпеня, що стоять під зруйнованим мостом у мікрорайоні Романівка (головне фото).

На іншій світлині, теж зробленій у Романівці під час евакуації – молода мати з Ірпеня Юлія Павлюк та її маленька донечка Емма, яку несе на руках український військовий. Автором фото є ірпінець Максим Дондюк. Ця світлина потрапила на обкладинку «Time» у березні.

На наступному фото, зробленому фотожурналісткою американського агентства Getty Images Ліндсі Аддаріо – ірпінська родина, яка загинула від мінометного обстрілу в Романівці: 42-річна Тетяна Перебийніс, її діти Микита й Аліса та волонтер, який їм допомагав.

Ще один знімок Максима Дондюка від 6 квітня: літня жінка стала жертвою мінометного обстрілу в Бучі. Вона загинула на кухні у своїй квартирі.

А фотограф Associated Press Сергій Нужненко зафіксував 1 березня тіла загиблих військових у бойовій машині на дорозі в Бучі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!