Учора в Ірпені зібрали 14 тіл загиблих мешканців (відео)

Photoeditorsdk Export (2)

Учора, в перший день проведення в Ірпені заходів із вивезення тіл загиблих мешканців міста було зібрано останки 14 людей. Про це в ефірі телеканалу «Настоящее время» повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Учора ми розпочали спецоперацію з вивезення тіл. У ній беруть участь не лише наші рятувальники, дуже активно бере участь і поліція, і територіальна оборона. Поліція й тероборона привозять їх до мосту (в мікрорайоні Романівка – ред.), а пожежники переправляють уже далі… Багато тіл. Учора ми зібрали 14», – сказав мер.

Він розповів, що під час вивезення загиблих агресор обстріляв Романівку з мінометів.

«Учора ми сиділи під мостом разом із нашими пожежниками та поліцією – був дуже серйозний мінометний обстріл. Але ми вже трохи до цього звикли», – зазначив Маркушин.

«На сьогодні в мене та моєї команди стоїть основне завдання – прибрати всі тіла, які лежать на вулицях, у дворах. По деяких тілах, на жаль, по-варварськи їздили танки, і люди вкатані в асфальт. Ми повинні обов’язково поховати їх по-людськи», – наголосив міський голова.

За його словами, точну кількість загиблих наразі назвати не можна – спочатку треба розібрати завали будинків.

«Я думаю, мирних жителів загинуло близько 200. Багатьох уже поховали на подвір’ях, на спортивних майданчиках, біля шкіл, у парках. Ми потім будемо, звичайно, робити ексгумацію й перезахоронювати», – сказав міський голова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300