70 юних дзюдоїстів із різних міст виступили на турнірі в Коцюбинському
22 Oct 09:45, 2019
70 юних спортсменів із різних міст узяли участь у відкритому турнірі з дзюдо, який пройшов у Коцюбинському. Про це повідомив у соцмережі в. о. селищного голови Сергій Даніш.
Турнір, який приурочили до недавнього Дня захисника України, провели в школі №18. Змагалися дзюдоїсти 2010–2012 років народження із Коцюбинського, Ірпеня, Києва, Бучі, Білої Церкви, Ніжина.
Сергій Даніш відзначив, що «всі спортсмени показали високий рівень підготовки та майстерність» і подякував тренеру секції дзюдо в Коцюбинському Павлові Шевченку за розвиток цього виду спорту.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-22T095505.257.png)
Нагадаємо, напередодні нового навчального року в школі №18 за кошти Ірпінського бюджету провели маштабні ремонтні роботи – зокрема, замінили всі вікна в спортивній залі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-22T095355.054-1024x468.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-22T095639.094.png)