Олена Зеленська й Урсула фон дер Ляєн опублікували відео про свій візит в Ірпінь   

307065697 3487392808213883 5715983197373226504 N

Дружина Президента України Олена Зеленська та Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн опублікували в соцмережах відео про свій візит в Ірпінь, у ході якого вони відвідали ліцей №3 та школу №17.

«Разом із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн відвідали Ірпінь, щоб пересвідчитися, яких збитків завдало російське вторгнення тамтешнім закладам освіти. Відновлюватимемо їх разом у межах Fast Recovery Plan», – написала на своїй сторінці у фейсбуці Олена Зеленська.

Урсула фон дер Ляєн поділилася кадрами поїздки в Ірпінь у своєму твітері.

«Цього року в Україні 70 тисяч дітей не можуть повернутися у свої класи, тому що школи зруйновані російськими бомбами. Ми продовжимо працювати з Оленою Зеленською для відбудови шкіл та надамо для цього 100 млн євро», – зазначила глава Єврокомісії. 

Нагадаємо, під час зустрічі з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним Олена Зеленська й Урсула фон дер Ляєн підтвердили, що Єврокомісія виділяє 100 мільйонів євро на відновлення пошкоджених шкіл України, і частина цих коштів піде на відбудову освітніх закладів Бучанського району


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!