Реклама

80 000 грн — в Ірпені та 35 000 грн — в середньому на Київщині: скільки заробляють головні економісти у міськрадах області

Zarplata

Ми продовжуємо порівнювати зарплати чиновників у подібних підрозділах різних міськрад Київщини. Цього разу під час порівняння ми поділили задекларовані річні зарплати чиновників на 12 місяців, щоб отримати приблизну місячну зарплату. 

Отож пропонуємо вам порівняти середні місячні зарплати начальників економічних відділів та управлінь міськрад Київщини у 2023 році.

Очолює рейтинг, вже традиційно, чиновниця з Ірпеня. Начальниця відділу економіки та стратегічного планування Ірпінської міськради Яна Жиган в місяць заробляє приблизно 81 695 грн. Але це середня зарплата, яку вирахували журналісти. А ось реальну щомісячну зарплату можна подивитися на сайті міськради. Заробіток кожного члену виконкому в ІМР опублікували після «зарплатного скандалу». Отож кожен місяць Жиган отримує дуже різну суму. Наприклад, у лютому 2023 вона отримала 142 тисячі грн, а у травні — 50 тисяч грн

2024 05 08 10.18.31

Оскільки ми знаємо помісячну зарплату лише чиновниці з Ірпеня, то будемо брати середню. Усі колеги Жиган з інших міськрад Київщини в середньому отримують в місяць вдвічі менше.  

Найближче до головної економістки Ірпеня — її колега з Вишгорода. Начальниця тамтешнього відділу з питань економіки, інвестицій, торгівлі, реклами та підприємництва Анжеліка Новоселецька в місяць отримує приблизно 43 263 грн

А ось у сусідній Бучі начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Тетяна Ліпінська має ще меншу середню заробітну плату — 34 145 грн.

У самому ж низу рейтингу — Біла Церква. Юлія Орел, начальниця управління економічного розвитку  Білоцерківської міськради, в середньому в місяць отримує лише 26 297 грн.

Нагадаємо, раніше журналісти ITV вже порівнювали зарплати головної бухгалтерки Ірпеня Христини Глужанець та начальниці земельного відділу Анастасії Черкас із заробітком їхніх колег в інших міськрадах Київщини. Згадані ірпінські чиновниці також отримували, як мінімум, вдвічі більше за своїх колег в області.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама