Абсолютний чемпіон світу з бодібілдингу провів в Ірпені семінар зі здорового харчування

photoeditorsdk-export (39)

Відомий нутриціолог, абсолютний чемпіон світу з бодібілдингу, майстер спорту міжнародного класу Андрій Бузовецький провів для жителів Ірпеня на Київщині безкоштовний семінар «Здорове харчування – це просто».

«Доступно для кожного, з розрахунками та прикладами Андрій Бузовецький відкрив для ірпінців сутність правильного харчування і його роль у здоров‘ї людини», – розповіла ініціаторка семінару, засновниця соціального проєкту «Територія спорту» Олеся Олійник.

За її словами, гість із використанням простих формул пояснив, як правильно (із урахуванням віку, зросту, маси тіла, фізичної активності) розрахувати розміри порцій і калорійність їжі, дав поради щодо формування денного раціону і графіку харчування, розповів про рекомендовані й нерекомендовані продукти, речовини, які не варто вживати, про дотримання правильного водного балансу в організмі.

Крім того, Андрій Бузовецький поінформував присутніх про мобільні додатки, що ефективно допоможуть планувати раціон.

Під час семінару в залі стояли скриньки для пожертв – усі охочі робили благодійні внески на лікування 9-річного ірпінського школяра Романа Головка, який бореться з онкологічним захворюванням. 

Усього участь у зустрічі взяли 35 ірпінців. Організували семінар «Територія спорту» спільно з ГО «Асоціація жінок “Дія”. Приірпіння» за підтримки ГО «Нові обличчя».