Реклама

Агенція «АртПоле» презентувала відеонотатки про відродження Ірпеня і життя його мешканців

Photo 2023 02 07 11 44 39

На YouTube-каналі мистецької агенції «АртПоле» опублікували відеонотатки Ольги Михайлюк «Ірпінь. Хроніки відродження». Документальний фільм, присвячений Ірпеню та його мешканцям, які після окупації та бойових дій у місті намагаються відновлювати життя, можна буде переглянути до 12 лютого.

«Попри те, що війна триває, попри власні розбиті будинки, понівечені вулиці і всі звичні раніше місця. Як це — висаджувати город і сад біля руїн? І як тепер говорити про втрати? Герої інтерв’ю розповідають про улюблені рослини, та разом з тим – діляться найщемкішими історіями», — розповідають автори фільму.

Відеонотатки «Ірпінь. Хроніки відродження» є частиною однойменного проєкту агенції «АртПоле». Він включав надання гуманітарної допомоги мешканцям Ірпеня, облаштування міських локацій, що постраждали від обстрілів й документування відродження міста та інтервʼю з його мешканцями. Також у межах проєкту представники «АртПоля» висаджували у місті нові рослини.

За словами художниці й авторки проєкту Олі Михайлюк, взаємодія з рослинами дає людям можливість відволіктися від страшних березневих спогадів, оцінити ділянки ґрунту щодо вологи й сонячного проміння, аби кущі й квіти прижилися, а отже — подумати про мирне майбутнє свого міста.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама