Агресор зруйнував об’єкт енергетичної інфраструктури на Київщині, можливі відключення електрики

photoeditorsdk-export (1)

Унаслідок сьогоднішнього ракетного удару в Київській області зруйновано об‘єкт енергетичної інфраструктури. Можливі аварійні відключення електропостачання. Про це повідомила Національна енергетична компанія «Укренерго».

«Сьогодні ворог здійснив черговий варварський напад на критичну інфраструктуру. В результаті об‘єкт енергетичної інфраструктури на Київщині зазнав тяжких руйнувань. Спеціалісти НЕК «Укренерго» вже працюють, щоб відновити надійність енергоживлення Києва та центрального регіону. Але при цьому Диспетчерський центр «Укренерго» попереджає про можливі застосування графіків аварійних відключень, слідкуйте за повідомленнями обленерго (операторів систем розподілу)», – зазначається в повідомленні.

Енергетики просять жителів регіону ощадливо споживати електрику, особливо з 17.00 до 23.00. «Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи», – наголосили в «Укренерго».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!