Реклама

Актову залу Ірпінської школи №1 розписали квітами з картини Володимира Сидорука (відео)

Photoeditorsdk Export

Ірпінська художниця, волонтерка-дизайнерка проєкту «Irpin Reconstruction Summit» Софія Дзюблюк разом із помічниками створила мурал у загальноосвітній школі художнього профілю №1 ім. А. С. Макаренка. Вони розмалювали стіну актової зали на основі картини ірпінського митця, заслуженого художника України Володимира Сидорука. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Irpin Reconstruction Summit».

«Мені подобається створювати проєкти для діток, тому що вони наше майбутнє, і вкладатись у їхній розвиток я вважаю дуже цінним. Тому я шукала школу чи садочок, де можна було б реалізувати якусь цікаву ідею. Місцева влада допомогла мені з вибором – ми обрали Ірпінську художню школу. Це мені особливо близько, адже тут навчаються юні митці. За основу ескізу я брала роботу місцевого художника, який проживав та творив в Ірпені – Володимира Сидорука. Ця персона є значною в мистецькому світі, але не дуже відомою серед мешканців нашого міста. Тому мені хотілося привернути до нього увагу та розповісти дітям, що в нас є містяни, якими ми маємо пишатися», – говорить Софія Дзюблюк.

До монументального проєкту долучилася також онука художника Олена Сидорук, яка зберігає картини дідуся й пам’ять про нього.

«Сюжет обрано як яскраву ілюстрацію ботанічного жанру його творчості. Володимир Сидорук писав багато квітів у всі періоди. Діти – наші квіти. Тож нехай цей розпис стіни радує всіх, хто буде збиратися в новому актовому залі на урочисті події», – зазначає Олена.

Символічним є те, що розпис створили саме у школі №1: вона є особливою для сім’ї художника, бо саме тут навчалися його діти й онуки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама