Реклама

Андрій Левківський розповів про необхідність щеплення від дифтерії

Андрій Левківський, головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Цього року в Україні зареєстровано 20 випадків захворювання на дифтерію. Ситуація начебто й нескладна, але вже починає лякати. Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, яке призводить до вагомих ускладнень з боку серцево-судинної та нервової систем. Захворювання це вакцинокероване, тобто від нього можна вберегтися, пройшовши вакцинопрофілактику. Вакцинацію роблять у дитячому віці та після 16 років кожні 10 років – для дорослого населення.

На сьогоднішній день вилікуватися від дифтерії можливо лише за допомогою протидифтерійного антитоксину. На жаль, в Україні є незначні запаси цього препарату, тому виникає велика загроза того, що декому його не вистачить у разі захворювання. Розуміючи цю ситуацію, ми закликаємо жителів нашого регіону звернутися до свого сімейного лікаря та пройти вакцинацію проти дифтерії, кому вона потрібна.

Ми працюємо щодня з 8.00 до 20.00, в суботу – з 8.00 до 14.00 (неділя – вихідний); практично щодня можна в індивідуальному або в плановому порядку пройти вакцинацію».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама