Антон Мирончук передав місту ділянку для будівництва каналізаційно-насосної станції в мікрорайоні «Синергія»

photoeditorsdk-export - 2021-04-09T161522.816

Компанія «Глобалінвестментс-2020», власником якої є Антон Мирончук, передала в комунальну власність Ірпеня земельну ділянку площею 0,3 га для будівництва каналізаційно-насосної станції (КНС) у мікрорайоні «Синергія» (неподалік від житлового комплексу «Rich Town»). Про це повідомляє «Ірпінський вісник».

«Сьогодні мікрорайон “Синергія” потерпає від різкого неприємного запаху каналізації. Щоб вирішити цю екологічну проблему, вберегти здоров’я людей та мінімізувати згубний вплив на природу, там потрібно побудувати КНС. Щоб зробити це якнайшвидше, я вирішив передати земельну ділянку, що є у власності моєї компанії, місту саме для облаштування там каналізаційно-насосної станції», – повідомив Антон Мирончук.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин зазначив у коментарі журналістам, що тепер справа з вирішенням проблеми відведення каналізаційних стоків у мікрорайоні «Синергія» зрушить із мертвої точки: «Я дякую бізнесу, який, розуміючи першочергові потреби міста, йде нам назустріч. Ця ділянка була нам дуже потрібна. Адже, щоб побудувати повноцінну КНС, має бути достатньо території. Тепер вона у нас є».

Видання відзначає, що місту вдалося залучити кошти забудовників для будівництва КНС європейського зразка.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!